Kontakta oss - Temaresor  
 

Om Tema

Kontakta oss

Telefon: 0771-37 38 39
E-post: info@temaresor.se
Öppettider: Måndag – fredag 09.30 – 17.30. (Dag före röd dag stänger vi kl. 13.00)
Besöksdress: Glödlampsgränd 1, (LUMA huset i Hammarby Sjöstad) våning 8 (entré från gatan är på våning 7) Stockholm.
Postadress: Glödlampsgränd 1, SE-120 31 Stockholm

 

TEMAs medarbetare

Anders Sävbark

Reserådgivare / Travel Consultant anders.savbark@temaresor.se +46 771 37 38 39

Caroline Edefalk

Reserådgivare / Travel Consultant caroline.edefalk@temaresor.se +46 771 37 38 39

Anna Persson

Reserådgivare / Travel Consultant anna.persson@temaresor.se +46 771 37 38 39

Nicole Lankela

Reserådgivare / Travel Consultant nicole.lankela@temaresor.se +46 771 37 38 39

David Karlsson

Managing Director david.karlsson@temaresor.se +46 8 506 989 03

Marta Komiszke

Reserådgivare / Travel Consultant förnamn.efternamn@temaresor.se +46 771 37 38 39

Mats Bigård

Product & contracting manager förnamn.efternamn@temaresor.se +46 771 37 38 39

Lars Björkman

Product & contracting manager förnamn.efternamn@temaresor.se +46 771 37 38 39

Jennie Eckerdal

Product & contracting manager förnamn.efternamn@temaresor.se +46 771 37 38 39

Stefan Maurbakken

Product & contracting manager förnamn.efternamn@temaresor.se +46 771 37 38 39

Irene Meurling

Staff coordinator & controller förnamn.efternamn@temaresor.se +46 771 37 38 39

Camilla Minbrant

HR manager camilla.minbrant@temaresor.se +46 771 37 38 39

Åsa Svensson

Accounting förnamn.efternamn@temaresor.se +46 8 506 989 12

Jesper Eriksson

Product & contracting manager förnamn.efternamn@temaresor.se +46 771 37 38 39

Kent Wallstedt

Senior advisor kent.wallstedt@temaresor.se +46 8 506 989 01

 
XClose