Om TEMA

Kontakta oss

Telefon: 0771-37 38 39
E-post: info@temaresor.se
Öppettider: Måndag – fredag 10.00 – 14.00. (Dag före röd dag stänger vi kl. 13.00)
Besöksdress: Glödlampsgränd 1, (LUMA huset i Hammarby Sjöstad) våning 8 (entré från gatan är på våning 7) Stockholm.
Postadress: Glödlampsgränd 1, SE-120 31 Stockholm

 

TEMAs medarbetare

David Karlsson

Managing Director david.karlsson@temaresor.se +46 8 506 989 03

Jessica Carlson

Product & Contracting Manager and Sales info@temaresor.se +46 771 37 38 39

Mats Bigård

Product & Contracting Manager mats.bigard@temaresor.se +46 771 37 38 39

David Wolde

Product & Contracting Manager david.wolde@temaresor.se +46 771 37 38 39

Camilla Minbrant

HR Manager camilla.minbrant@temaresor.se +46 771 37 38 39

Irene Meurling

Staff Coordinator & Sales irene.meurling@temaresor.se +46 771 37 38 39

AnnaSara Mettävainio

Accounting Manager annasara.mettavainio@jambotours.se +46 8 506 989 10

Kent Wallstedt

Senior Advisor kent.wallstedt@temaresor.se +46 8 506 989 01

Erik Weihagen

Digital and Commercial Manager and Accounting erik.weihagen@temaresor.se +46 8 506 989 17

 
XClose
 
XClose
Prenumerera på TEMAs nyhetsbrev!

Det bästa sättet att hålla dig uppdaterad i TEMAs värld. Du får de senaste resenyheterna, spännande erbjudanden och inspirerande reseberättelser från fjärran länder.

Det är bara att fylla i uppgifterna nedan och skicka iväg!


Du kan när som helst avsluta din prenumeration via en länk längst ner i varje nyhetsbrev.