Om Tema

Kontakta oss

Telefon: 0771-37 38 39
E-post: info@temaresor.se
Öppettider: Måndag – fredag 09.30 – 17.30. (Dag före röd dag stänger vi kl. 13.00)
Besöksdress: Glödlampsgränd 1, (LUMA huset i Hammarby Sjöstad) våning 8 (entré från gatan är på våning 7) Stockholm.
Postadress: Glödlampsgränd 1, SE-120 31 Stockholm

 

TEMAs medarbetare

Anders Sävbark

Reserådgivare / Travel Consultant info@temaresor.se +46 771 37 38 39

Caroline Edefalk

Reserådgivare / Travel Consultant info@temaresor.se +46 771 37 38 39

Anna Persson

Reserådgivare / Travel Consultant info@temaresor.se +46 771 37 38 39

Nicole Lankela

Reserådgivare / Travel Consultant info@temaresor.se +46 771 37 38 39

David Karlsson

Managing Director david.karlsson@temaresor.se +46 8 506 989 03

Mats Bigård

Product & Contracting Manager mats.bigard@temaresor.se +46 771 37 38 39

Lars Björkman

Product & Contracting Manager lars.bjorkman@temaresor.se +46 771 37 38 39

Jennie Eckerdal

Product & Contracting Manager jennie.eckerdal@temaresor.se +46 771 37 38 39

Stefan Maurbakken

Product & Contracting Manager stefan.maurbakken@temaresor.se +46 771 37 38 39

Jesper Eriksson

Product & Contracting Manager jesper.eriksson@temaresor.se +46 771 37 38 39

Camilla Minbrant

HR Manager camilla.minbrant@temaresor.se +46 771 37 38 39

Irene Meurling

Staff Coordinator & Controller irene.meurling@temaresor.se +46 771 37 38 39

AnnaSara Mettävainio

Accounting Manager annasara.mettavainio@jambotours.se +46 8 506 989 10

Åsa Svensson

Accounting asa.svensson@temaresor.se +46 8 506 989 12

Kent Wallstedt

Senior Advisor kent.wallstedt@temaresor.se +46 8 506 989 01

Erik Weihagen

Digital and Commercial Manager erik.weihagen@temaresor.se +46 8 506 989 17

 
XClose